شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1077

45,585 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه مع تكييفات و المطبخ في ايست تاون

    views investment logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 95م بمقدم 7.900الف للبيع بكمبوند بالم هيل

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الشمالية – ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب فاخر بموقع مميز جدا للبيع في VGK

    The Way logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك التجمع تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك متشطبه بجوار مطار القاهره استودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه بالعاصمه الاداريه بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات استلام فوري في سوديك فيليت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر في قلب التجمع الخامس - بيت الوطن (الحي 2

    Better Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في سراي 3غرف بجاردن 120م متشطبة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه السادسه استلام فوري فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    views investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فى ليك فيو التجمع اقل مقدم+تقسيط 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة مشطبة بالكامل في ميدان الإسماعيلية

    Good Deals logo image

    شارع صلاح الدين, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق 190م في الثالثه امامي تاني دور

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٦٧٬٣٢٥ جنيه

    من المالك مباشره شقه 114م بموقع مميز لايك فيو 2

    views investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٧٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م(متشطبة جاهز للتسليم) فـ العاصمة الادارية

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف دور رابع 200 متر مسجله شهر عقارى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٥٥٥ جنيه

    فرصة ذهبية لا تتكرر في قلب التجمع الخامس الأندلس 2

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري بسعر قابل للتفاوض ف اي سيتي اكتوبر

    Property Group logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم لقطة متشطبة لوكس في التجمع بقسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع