شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1078

45,585 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة سوبر لوكس للبيع في سرايات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٧٠٬٣٣١ جنيه

    شقة غرفتين للبيع,ماونتن فيو المستقبل سيتي مقدم3%

    Held Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬١٥٤ جنيه

    بسعر لقطه شقه131م ارضي بحديقه افضل تقسيمه فيو مميز

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي سنتين و نص بمقدم 10% في لوميا R8

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في الياسمين دور اول بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي سنتين و نص+شقة علي لاجون لومياR8

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بأقل مقدم فى قلب شيراتون+قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥١٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون بمقدم 20% في لوميا لاجونز R8 العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية مميزة قرب ميدان هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع علي احسن فيو في المشروع لقطه

    متصدر

    views investment logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه في سراي بالسعر القديم بالتقسيط ع 12 سنه

    Summit Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بدار مصر القرنفل امام بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو متشطب و مفروش للبيع ف هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مفروش بالكامل بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٦٤٬٠٩٤ جنيه

    شقق للبيع في مدينة المستقبل بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروشه بالكامل للايجار في الرحاب

    AQARY For Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع مع حديقة - بموقع مميز جدا

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٢٣٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة المستقبل بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بحري - بسعر لقطة -فيلدج جاردن قطاميه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢١١٬٤٨٨ جنيه

    لسرعة البيع بسعر العقد شقة بافضل موقع, تريو جاردنز

    Wdeals for real estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع