شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1029

45,585 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٦٬٦٥٤٬٤٦٠ جنيه

    شقة 78متر للبيع اقساط على 10 سنوات B14

    Dream Homes Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تلات غرف استلام فوري متشطبه بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي محور رئيسي محور الجامعه الامريكيه

    Feeds logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار وادي دجلة - بحري - Trible View

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 9 ب التجمع فيو جاردن

    Aqar Share logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في كمبوند ايستاون

    ABAZA for real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في بارك لين بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه مميزه للبيع فى سراى-مرحلة ايلان

    Host Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٨٬٢٨٠ جنيه

    امتلك فيلا بخصم كبير + واقل سعر في المستقبل سيتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع امام جنينه مول مباشره مساحتها 245 متر

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واحدة من أرقى مناطق التجمع الاول

    Smart Location Group logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الارضي بجاردن شقة بسعر مميز امام مول افينيو

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع إيستاون سوديك التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سلطان | القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم520الف علي طريق السويس قسط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين متشطبة في سوديك ايست

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط 730 ألف واقساط ع12 سنه امتلك شقه غرفتين ف سراي

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع نصف مفروشه في كمبوند النخيل

    Host Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي B1

    East House logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع ! شقة 3غرف 130م في أورجامي تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط بفيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع