شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1031

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بالتقسيط علي 15 سنه بالقرب من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجردن 240م 3نوم 3 حمام 3/4 تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن فى نيو جاردن سيتى

    Point Mark For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في ذا ادرس ايست

    ABAZA for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لبيع سريع لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 للبيع في ميفيدا كريسنت بإطلالة مفتوحة

    Picky Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر للمتر بجوار مدينتي بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164 م متشطبه للبيع المباشر بجوار ال AUC

    views investment logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+جاردن جاهزة للمعاينة و الاستلام من دررة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند راقي بمفيدا

    Picky Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة الترا مودرن في فيفث سكوير

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2 ماستر في كمبوند راقي

    Picky Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن فى نيو جاردن سيتى

    Point Mark For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع