شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1032

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٧٩٬٩١٩ جنيه

    شقه مميزه للبيع – Haptown

    Feeds logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥١٬٩١٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في البوروج

    Smart Assets Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فى هايدبارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه كورنر متشطبه فى 90 اڤينيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بمقدم 720الف- تقسيط 15 سنة باطلالة مزدوجة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس مفروشه - فيو على الاجوون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز للكاش بالقرب من الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في تاج سيتي ارضي استلام فوري

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر بحرى للبيع في مراكز (دستريكت 5) التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب باقل سعر في الماركت و بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو

    Magic Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م متشطبة للبيع فيو مفتوح وغير مجروحة تماما

    El Marwa For Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع / للإيجار – المعادي الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بالقرب من *Palm Hills*

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    احجز باقل مقدم وباقل سعر ف بترفلاي ف المستقبل سيتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في النرجس الجديدة استلام فوري موقع مميز

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-ارخص شقة متشطبة 250م بالتكيفات بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع