شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1026

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه خطوات من حديقه الطفل المربع الذهبي 250 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر هاي لوكس للبيع بالبنفـسج – موقع مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – فيو مميز

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٧٧٢ جنيه

    شقة متشطبة في إس ريزيدنس موقع استراتيجي - تاج سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات الدفاع الوطنى المستثمرين الجنوبيه

    Grey Parrot Realty logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٨ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه دقايق من التسعين وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز بدون مقدم - قسط شهري ١٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٧٬٣٨٢ جنيه

    شقة اقساط للبيع في Valda Village مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٧١٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٤٬٨٤٠ جنيه

    ستوديو باطلالة مميزة على البحيرة للبيع مع اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    شقة ثلاث غرف - التقسيط حتي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص سكاي لوفت185م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

5

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت حجز و تعاقد للبيع ف تاج سيتي التجمع-مقدم 580K

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيوB6 تشطيبات طلعت مصطفي سعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للسكن في بيت الوطن الحي الرابع

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٨٬٦٢٢ جنيه

    شقه فاخرة في the Butterfly دور ارضي بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع