شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1025

45,585 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 110 متر خطوات من عباس العقاد موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في قلب التجمع الخامس لسرعة البيع

    views investment logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل بالتكييفات والمطبخ استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في هاب تاون شقة بارك فيو جاهزة للاستلام

    We are consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B14 أحدث مرحلة أقساط طويلة موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 248 متر Ultra Super Lux بفيو مميز في ميفيدا

    CBE New Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري وبسعر لقطه في الموندو الـR7

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 110 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في مدينتي – B7 | أمام النادي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج قسط ٦٩ الف شهريا موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص سكاي لوفت135م فالماركت بيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-شقة لقطة 165م بموقع مميز جدا بيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بأقل سعر في العاصمة وبمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع| 2غرف| بموقع مميز في ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج ٦٩ الف شهريا موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | ريجنتس بارك

    Good Vibe Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٧٬٣٣٠ جنيه

    شقة كورنر فاخرة ١٧٥ م في إس ريزيدنس٣ غرف و٣ حمامات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مساحتها 250 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٦١٬٨٤٧ جنيه

    شقة ١٥٥ متر ٣ غرف تشطيب كامل في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع