شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 271

24,693 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوة امتلك شقتك متشطبة باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٦٧٥ جنيه

    استوديو بالدور الثامن بفيو مفتوح على البارك

    The Polygon logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ابراج زد بالشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو جامعة النيل في كمبوند زايد هايتس250م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك من اوراسكوم بأقل سعر و مقدم على 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بالشيخ زايد باقل سعر وبمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 1 تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Core Real Estate Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل امام النادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحله الثانيه بالفرش

    Core Real Estate Development logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زد ويست ب موقع مميز

    The Polygon logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه كورنر ٣ غرف ونانى - متشطبه من اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٤٬٥٨٥ جنيه

    شقة استلام فوري بتشطيب كامل وتكييفات في فيلدج ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 131م+جاردن 47م بفيو مميز لفترة محدوده

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع – جاردن هيلز – على البوليفار

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة 181 متر بالتقسيط على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٤٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سوليا متشطبه بالكامل

    Property Hills VIP logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمساحة مميزة للبيع بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستوديو للبيع لوكيشن مميز جدًا | استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ابراج زد الشيخ زايد وبدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٨٬٤٠٠ جنيه

    شقه مجهزه+التكييفات بإطلاله مميزه استلام خلال اشهر

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع