شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 270

24,693 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة في الخمايل جاهزه الاستلام موقع مميز

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع-الحي الثامن-المجاورة الرابعة-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس متشطبة بالكامل بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٦٢٧ جنيه

    شقة متشبة بالكامل في باديا استلام فروي

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم فيBelle vie، بسعر أقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأطلالة بانورامية على النيل وحديقة الحيوان

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند نيوم أكتوبر – مرحلة ستانلي

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله على اكبر مساحه خضراء فى كمبوند جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب وجاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم لاند جولف 2 دبل فيو حمام سباحه

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350الف امتلك شقتك في خلال سنه واطول مدة سداد

    Pro Master Real estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع داخل نيوم أكتوبر – مرحلة بوليفارد

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس فى كارنيل نيو جيزة

    Guides Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجانب كمبوند الكارما بخدمات فندقيه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة متشطبة بالتكيفات استلام فورى بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع, بالم باركس بمقدم 5% علي 9 سنوات

    Real Vision logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بيفرلي هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في 205 بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة للبيع في أكتوبر بلازا

    Guides Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب 183م فيو الاهرامات في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع