شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 267

24,693 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف للبيع في زيد بموقع مميز

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري بأقل مقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة باقل من سعر الشركة لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف مميز سوبر لوكس خطوات من مركز بفرلي

    Roots Development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فورى فى اويست و تقسيط على ٩ سنين

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطابخ في أبراج زيد علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر لقطة فيو مميز بجانب سوديك و اعمار

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 150م استلام فوري بفيومميز الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند O West امام دريم بارك

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد ايون مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 125م بفيو ع اللاندسكيب (بأقل سعرالان

    متصدر

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع