شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 276

24,693 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند زايد هايتس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 10 سنين 154م في Valea بجوار داندي

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب كارنيل موقع مميز وإطلالة رائعة على الجولف

    Guides Real Estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس لقطة بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكل بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة اول سكن للبيع في غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورس في صن كابيتال اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالكامل مفروشة وجاهزة للسكن فورًا

    Remax Jareed logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في باديا بتراس موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطب ألترا لوكس شقة 178 م تالة إستلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن بموقع استراتيجي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٧٢٨ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٢٦٬٣٥٣ جنيه

    شقة اوبن فيو بالتقسيط في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في كيان اكتوبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع