شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 272

24,693 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% في 75م بقسط ربع سنوي 93K لمدة 180 شهر

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخدمة فندقية حياة سنتريك

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن خاصه يعني مفيش حد فوقك يزعجك ولا تحتك

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مرتفع بجاردن للبيع – بكمبوند زايد 2000

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب مول العرب دقائق من نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيعالسياحية الرابعة– 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر لمتر في زايد مقدم 734 الف بسعر 5م كاش

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالتكيفات أستلام شهور فالشيخ زايد

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة للبيع متشطبة كمبوند فيليدج ويست

    Driven Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة بيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع