شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 12

24,960 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنية مصرى

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردين كورتيارد سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 235م بجاردن للبيع بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٣٥١٬٩٢٥ جنيه

    شقةريسيل في ماونت فيو آي سيتي في موقع متميز

    Bold Egypt logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف سكس ويست الشيخ زايد مقدم 3 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز في كمبوند بادية بأقل سعر وأفضل موقع

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة في اي سيتي اكتوبر لوكيشن مميز و فوري

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م في فيلدج ويست جاهزة بالتكييفات والتشطيب

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٢٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب متشطب في لوكيشن مميز بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك لوفت كاملة التشطيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك لوفت المجهز بإطلالة بانورامية وحديقه

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة بالكامل بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم للبيع في زايد الجديدة!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة175م للبيع حدائق اكتوبر السياحيه أ متسلمة جهاز

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالتقسيط في قلب موتن فيو اكتوبر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الندي الشيخ زايد مساحة 270م

    IHouse development logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 150م متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع ف جولز جوار نيو جيزة برايم لوكشن

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند ديجويا بمقدم واقساط

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز استلام فورى خالصة أقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين و ٣ حمام | اقل سعر بمقدم واقساط

    Circles investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٨٬٧٢١ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠١٬٠١٦ جنيه/متر مربع