شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 17

24,948 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس كمبوند حي الأشجار طريق الواحات

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 141م بمقدم 5% وقسط على 15 فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم واقساط في ماونتن فيو امام سوديك

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة متشطبة للبيع ب كورت يرد بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة باقل سعر في الماركت في اميز موقع

    Roots Development logo image

4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فيو الهرم في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جديدة بالكامل فى عمارة جديدة مساحات مختلفة

    Guides Real Estate logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند West Leaves

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع وفيو مميز جدا بالتكيفات

    Global Hills logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٣٤٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن ومدخل خاص 186م بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى فيليدج ويست درة تقسيط 8 سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بيراميدز هيلز اورا تقسيط على 5سنين

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مساحة مميزة في كمبوند سوان ليك بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بماونتن فيو مميزة بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة ٣ غرف في الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جداا علي بحيره ومساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة فى ابراج زيد بتسهيلات لـ10 سنين

    D.Signature logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك182م عالمحور26 يوليو استلام سنه نص تشطيب

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٣٠٬٦٥٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بأقل مقدم دور ثالث موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 950 الف و استلم فورى و قسط الباقى على 8 سنين.

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 950 الف و استلم فورى و قسط الباقى على 8 سنين.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بأقل سعر فى باديه - استلام ٢٠٢٧ بأقساط

    Circles investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع