شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 10

24,960 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس - سعر لقطة - رحاب اكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى غرفتين بارك فيو بافضل موقع في زيد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو متشطب موقع مميز جدا للبيع فى زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه علي اعلي تبه في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | كايرو جيت جراند ريزيدنس | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    جراند ريزيدنس, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لقطه للبيع استلام فوري - اكتوبر براديس

    Bold Egypt logo image

    باراديس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ف الابراج 205 بالتقسيط على 8 سنوات

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية من إنتركونتيننتال بأقساط على 8 سنوات

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٤٤٬٤٤٠ جنيه

    شقة فندقية | استلام سنتين | اقساط ع 8 سنوات

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 225متر في الحي الرابع 6 اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م ارضي بحديقة خاصة 65م في جنة زايد 1 للبيع

    IHouse development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش في أبراج ZED الشيخ زايد فيو مميز

    Premium Real estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ع اعلي تبه في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه للبيع متشطب بالتكيفات في ابراج زد

    Bold Egypt logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل ڤيو استلام فورى خالصة أقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في الكلوب بارك سايد فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حديقة خاصة موقع مميز - اويست

    Ammaier for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed Towers تشطيب كامل

    متصدر

    I-Move logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | أقل مقدم وأقل توتال في مرحلة بارك فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر باقل سعر دابل فيو دقايق من بيفرلي هيلز

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حديقة خاصة موقع مميز - اويست

    Ammaier for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع