شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 11

24,960 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر باقل سعر دابل فيو دقايق من بيفرلي هيلز

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حديقة خاصة موقع مميز - اويست

    Ammaier for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في نيو جيزة- ويستريدج - برايم لوكيشن

    Zayed Homes logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٩٧٬٦١٢ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم و اقساط في باديا بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بفيو مميز بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن بفيو مميز تقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م² غرفتين على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146 متر متشطبة للبيع فى كومبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فى ويست كورتس | قسط حتى 12 سنة

    Morshedy Group logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأقل سعر من حسن علام بمقدم 5% متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى موقع مميز من افضل المطورين بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى افضل مدينة ف اكتوبر بأقل سعر وقسط حتى12سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر متشطبة من افضل مطورين بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 45% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة تشطيب راقي بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا شقة تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كمبوند اليجريا ريزدنس

    West City logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه140م دابل فيو علي اكبر لاند سكيب بخصم كبير

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع