شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 103

24,980 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٦٨١٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٧٢ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ مار ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في خمايل – بسعر مميز

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بروميناد ريزيدنس – فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ONE33 بدون أوفر – مساحة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقةفVye استلام فوري 500الف مقدم اوبن فيو قسط

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب ف Estates Residence بمقدم 5% فقط

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٤٨٬١٨٠ جنيه

    شقة ف بادية خصم يصل لنصف السعر وبدون مقدم ولحد ١٢س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 111متر متشطبة بالتكيفات قسط على 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة في كورت ياردز سوديك ويست

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٣٩٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في One33 – سعر الإطلاق – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٨م للبيع في بيل في - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بنتهاوس بتشطيب كامل وإطلالة رائعة

    RE/MAX Everest logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه او ويست 109 للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل اوبن فيو زايد الجديدة بمقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٣٩٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في One33 – بدون أوفر– موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع – سوديك كورت ياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري فاي سوديك اقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 146متر للبيع أبراج البوليفارد بادية

    I-Move logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون بسعر قديم | ريفرز نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في امبرفيل نيو جيزه

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن استلام سنه ف ايليت ويست اقساط 6س

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة - استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بحدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣١٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 195م باقل مقدم على10سنوات

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع