شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 108

24,980 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا - بأقساط - استلام سنة - تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع او ويست اوراسكوم استلام سنتين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٩٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في West Leaves –موقع راقي بجوار نيو جيزه

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن في او ويست استلام سنتين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٧٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 2غرف متشطبه للبيع The Estates SODIC

    Driven Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في نيو جيزة – أمبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ريسيل في O West – من المالك مباشرة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في ماونتن فيو اي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 نوم بجاردن+ناني او ويست استلام سنتين مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بيل في – إعمار

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف او ويست اوراسكوم استلام سنتين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٣٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في افضل لوكيشن امام مطار سفنكس بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة نصف تشطيب في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٤١٬٦١٤ جنيه

    للبيع شقة 163متر متشطبة بحري فيلدج ويست بالتكييفات

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة | أفضل سعر في سولانا | تقسيط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    4 نوم+ناني في او ويست اوراسكوم استلام قريب مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للاستلام في O West – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في او ويست اكتوبر استلام قريب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين او ويست اوراسكوم استلام سنتين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في Zed West – المرحلة الثالثة

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢١٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو على بحيرة فى 31 ويست بجانب بامبو

    Property  Hills. logo image

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Roots Development logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٢٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع