شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 101

24,980 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة أرضي بجاردن للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في زيد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب بموقع مميز في كمبوند V-Levels

    RE/MAX Everest logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بحدائق أكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مفروشة- استلام فوري -اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبةجاهزةللسكن في كارميل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بجاردن للبيع -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور الاول للبيع- استلام فوري -اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوغار نيو زايد - ٣ غرف نوم

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت-4 غرف-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري للبيع من بالم هيلز أكتوبر

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف - استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متشطبة بالكامل بالتكييفات

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية للسكن والاستثمار في الخمايل

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للسكن بسعر مغري في اليجريا وعليها اقساط

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في واحة زايد 1 – الحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع