شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 100

24,980 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م تفرعات محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٧٧٬٢٠٩ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات فيو مفتوح بأقساط

    Scout Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن 3 غرف-فيو فيلل-فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في PX – بالم هيلز بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة موقع مميز ف اى سيتى اكتوبركلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كورنر اوبن فيو - مباشرة على النادى

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173 متر بوليفارد تاور باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع بموقع مميز في باديا

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 181م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع و سعر مميز في جوار

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 224م شارع لبنان الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بموقع مميز في كمبوند كرمه كاي

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة فيو البحيرة للبيع في كلوب ريزيدنس أويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر وموقع مميز جدا متشطبة - يوجد اسانسير

    Scout Real Estate logo image

    شارع الفلاح, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز في The Axis تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن او ويست للبيع 155+41متر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز في The Axis تقسيط حتي 2030

    RE/MAX Everest logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع و سعر مميز في جوار

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع و سعر مميز في جوار

    RE/MAX Everest logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بموقع مميز في بادية 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٤ جنيه/متر مربع