شقق 100 متر للبيع في تاج سيتي

281 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري و استلام فوري في تاج سيتي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو ب لوكيشن مميز جدا في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو للبيع فوري ف تاج سيتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيومفتوح للبيع فوري بسعرلقطة ف تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع مميز للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالتسعين الجنوبي مباشرة قسط يصل لـ 14 سنة

    Selection Code logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو على Lake, استديو بحري+ 25م روف اسلام فوري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بخصم كبير فيو لاند سكيب في قلب التجمع

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 81 متر في تاج سيتي التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٩١٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مميز شقة + جادرن 45م في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري بمقدم 1,3مليون بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو متشطب سوبر لوكس استلام فوري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لوفت 80م بجاردن بفيو على Club House

    Property Misr logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر نصف تشطيب في تاج سيتي - جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز جدا مع حديقة .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي شقة ٨٠ متر اقل قسط شهري فيو على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٢١٬٤٨٧ جنيه

    ستوديو للبيع بأقل سعر في تاج سيتي استلام 2027

    Key Point for real estate logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٨٬٠٥٦ جنيه

    استوديو فاخر فيو لاند سكيب اميز عمارة باقل سعر

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل من سعر السوق في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل من سعر السوق في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك بأقل من سعر السوق

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع