شقق 100 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 10

281 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م في تاج سيتي دور اول تكملة اقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاچ سيتي – Lake Park 63m

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو للبيع ف تاج سيتي بجوار المطار-مقدم 260K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في تاج سيتي اورجامي 80م

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه دابل فيو امام مطار القاهرة ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Taj City موقع استراتيجي في التجمع

    Key Point for real estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه ارضى بجاردن امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 207م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SRE459Taj City – Lake Park استوديو مميز للبيع

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع فى تاج سيتى

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 83م بنصف الثمن فى تاج سيتى امام المطار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٤٣٨ جنيه

    استوديو مميز للبيع في تاج سيتي

    Good Deals logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي موقع مميز فيو مفتوح

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو برووف جاهز للاستلام للبيع في تاج سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | شارع حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – التجمع الأول | فورى

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 64م + جاردن للبيع في تاج سيتي –

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي – أوريغامي فيو فيلات

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في المرحله للبيع

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوريباقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر استديو للبيع بأقل سعر لسرعه البيع ف تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٤ جنيه/متر مربع