شقق 100 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 8

281 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بحري فيو لاند مارك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في تاج سلطان استلام فوري

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي مرحله ليك بارك

    Remax Today logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا سوبر لوكس للبيع فى تاج سيتى- ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٢٬٣٥٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي فوري 60م دور اول ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/متشطب

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٢٩١ جنيه

    استوديو في اوريجامي باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب استلام فور في Tag Cityمرحله ليك بارك

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي - بسعر مغرى جدا

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بمساحة روف خاصه وفيو بحيره

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه للسكن كاملة التشطيب ف كمبوند تاج سيتي

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش شقة ارضي بجاردن لقطة ف تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم770 الف شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة للبيع في Taj City – استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في Taj City – Lake Park

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في Taj City – Lake Park فيو رائع

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64م استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب تاج سيتي

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 380الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام المطار

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك – تاج سيتي

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو ليك و لاند سكيب فى كمبوند تاج سي

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | استوديو في ليك بارك – تاج سيتي موقع مميز

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو لاند سكيب وحمام السباحه فى ليك ب

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع فى تاج سيتى ليك بارك

    Host Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع