شقق 100 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 5

281 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة وجولف فيو للبيع في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ماستر بإطلالة كلوب هاوس في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 58م للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Horizon Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت VIP اوبن فيو ع المطار الدولي بخصم 50% قسط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50%خصم للكاش شقة بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز في Lake Park بإطلالة على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع روف مباشر على البحيرة تاج سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٧٬٥٠٠ جنيه

    0% مقدم + 12 سنة تقسيط شقة بفيو مميز في تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق استلام فوري في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك المميز في تاج سيتس باطلالة مفتوحة

    Realm Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر لقطه مدفوع الصيانه في تاج سيتي

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو جاهزة للسكن - تاج سيتي - دور تالت

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي –| فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 80م للبيع في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 متر تشطيب فندقي جاهز للاستلام تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري متميز للاستلام الفوري تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 50% ستوديو بجاردن فى كمبوند تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 63 متر فى كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤١٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع تاج سيتي شركه مديه مصر استلام فورى

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى تاج سيتي شركه مدينه مصر استلام

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع