شقق 130 متر للبيع في التوسعات الشمالية بمدينة 6 أكتوبر

174 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز - للبيع - جاردن هيلز

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه فورى خلف مول العرب مقدم2.5م كاش7م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة تشطيب راقي بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و ب قسط ل ١٠ سنين بسعر رائع

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقة في كمبوند كيان بالتقسيط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بموقع مميز سوبر لوكس استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 12 سنين في 125م بقسط ربع سنوي60K

    Promax Property Investors logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر في كيان | شقة أرضي ١٢٠م + جاردن ١٧٠م

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوم أكتوبر بأفضل فيو

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧١ متر مربع

    ٤٠٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع