شقق 130 متر للبيع في جاردن هيلز اكتوبر بمدينة 6 أكتوبر

12 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م نصف تشطيب بكومبوند جاردن هيللز اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز - للبيع - جاردن هيلز

    Osoul Misr logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م سوبر لوكس في جاردن هيلز 6 اكتوبر

    PALMYRA logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع130م سوبرلوكس كمبوندجاردن هيلز6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 130م+حديقة100م بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م للبيع كمبوند جاردن هيلز6اكتوبرقرب مول العر

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Apartment for Sale in Garden Hills –

    Home city real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 130م بجاردن 66م كمبوند جاردن هيلز

    White House RE logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة130م الترا سوبرلوكس بكمبوند

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بحديقة130م بسعرمناسب بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م الترا سوبر لوكس للبيع بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع