شقق 130 متر للبيع في التوسعات الشمالية بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 7

174 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 130م بجاردن 66م كمبوند جاردن هيلز

    White House RE logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 6,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد استلام فورى قسط

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+65م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر امام مول العرب بأقل مقدم واطول

    إبداع logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه شقة سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بجوار جراند هايتس تقسيط مريح

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التوسعات الشماليه كمبوند الصفوة ١٣٠م

    Jedar Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ELMTree غرفتين 80متر بتسهيلات علي 10سنين

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى طيبة جاردنز محور جمال عبد الناصر

    Housing Realestate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الكرمة سيتي اول سكن الترا سوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    كارما سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ارضى بجاردن بكمبوند كيان - متشطبه

    Be Egypt logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه 110 م في طيبه جاردينز ب 6 اكتوبر

    El Marwa For Real Estate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125م سوبر لوكس - طيبه جاردنز - 6 اكتوبر

    Be Egypt logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بكمبوند كيان - التوسعات الشمالية - اكتوبر

    Be Egypt logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة130م الترا سوبرلوكس بكمبوند

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بحديقة130م بسعرمناسب بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م الترا سوبر لوكس للبيع بكمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع