شقق 130 متر للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك بمدينة 6 أكتوبر

25 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125م بفيو على لاجون قسط يصل ل 12 سنه فى اكتوبر

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٩٤٬٥٠٥ جنيه

    شقه115م+27م جاردن استلام سنه فالتوسعات بمقدم900سنه

    New Arkan Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 120م+حديقة100م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فالشيخ زايد ارضى بجاردن متشطبة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع