شقق 100 متر للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 6

232 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م فيولاندسكيب لوكيشن مميز في R7 استلام قريب

    Summit Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب استلام فوري بمقدم 470 الف ارضي بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة جاهزة للسكن بأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في قلب العاصمة بتقسيط 10 سنين

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بسعر لقطه بالعاصمة وتسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • Il الموندو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,الموندو

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك بأميز لوكيشن بالعاصمه وبقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحري جاهزة للمعاينه بقلب الـR7 وبقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة شقة في العاصمة بالتقسيط علي سنة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٨٢٬٢٤٠ جنيه

    للبيع شقه 90 متر بسعر لقطه فيو مميز استلام 2026

    S signature logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سيليا – لقطة جاهزة للسكن

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • كابيتال هايتس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٣٦٬٤٣٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كابيتال هايتس 2

    3 - 6 غرفة

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا للبيع في سيليا – فيو بانوراما مفتوح

    Golden Vision logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بأقل سعر بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام حي السفارات بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م استثماري بأعلي عائد بالعاصمه بأقساط12س

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك بجوار الحي الدبلوماسي وبأقل سعر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • مينوركا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mardev Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,مينوركا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه بـ QUEEN LAND العاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر للمتر فى HAVA أحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 91م جاهزة للمعاينة فى R7 بالعاصمة +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥١٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك خلال سنة متشطبة بأقل سعر للمتر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة في طلعت مصطفى استلام فوري بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • ري 8 ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٠٧٬٩٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رايت العاصمة الادارية الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة ف قلب العاصمة باقل سعر لسرعة للبيع

    Boundless For Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم استلام سنة ومتشطبة بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري للبيع-كمبوند جايد بارك-العاصمة

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسيليا بالعاصمه الاداريه 76م ارضي بجاردن بحرى

    HA Group Rehab logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بدون مقدم في بارك لين العتال

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    2 - 4 غرفة