شقق 100 متر للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 9

232 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة84م ف جاردن سيتي العاصمة بخصم الكاش

    Impact Investments logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب في نيو جاردن سيتي/ المقصد

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه متشطبه بأقل سعر بجاردن سيتي+قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 85 م جاهز للسكن بأقل سعر فىNew Garden City

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة الان بجاردن سيتي بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • كاسيل لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٨٢٬٨٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Castle Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كاسيل لاند مارك

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بجاردن سيتي بمقدم 1.25%فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 86م متشطبه بالكامل في نيو جاردن سيتي قسط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمه بقسط 12س

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في *نيو جاردن سيتي* R5

    Feeds logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في بالم هيلز العاصمة الادارية

    Catchers investment logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • انترادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧١٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Sorouh Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,انترادا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز في اميز لوكيشن في ال R4

    Catchers investment logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٨١٥ جنيه

    امتلك الان وحدة مميزة بمساحة عملية وسعر تنافسي

    Feeds logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو متشطب بمقدم 30% وتقسيط علي5 سنين

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان استديو استلام فوري متشطب

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فى فيلاج دو لاكابيتال بالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • دي جويا ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ديجويا 3 العاصمة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان ستوديو بسعر الطرح الاول مع PALM HILLS

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م بكمبوند بالم هيلز العاصمة بمقدم 1.5%

    GCR Developments logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شقة بفيو مميز للبيع بأقساط - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع – سيليا العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر استلام فوري متشطبه بالعاصمه

    Next Level Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كتالان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٨٧٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Gates Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كاتالان

    2 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٩٠ متر استلام فوري متشطبه بالكامل بالعاصمه

    متصدر

    Next Level Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 800ألف - متشطبة وبسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة تشطيب كامل ف المقصد - بأقل مقدم

    Remax The Address logo image

3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كمبوند سيليا فيو مفتوح على النهر الأخضر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيليا – B1 | فرصة مميزة للسكن

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • ذا لوفت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٥٬٨٧١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا لوفت

    1 - 4 غرفة