شقق 100 متر للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 4

232 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م في جاردن سيتي متشطبة بالتكيفات وسعر لقطة

    Onyx for real estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 78م بمقدم 5% وتقسيط 15 سنة في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب العاصمة الجديدة* سيرانو *شقق فندقية*

    Feeds logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 84م للبيع متشطبة بالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فور للبيع بجاردن في العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • أيون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٣٬٢٧٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ايون

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسيليا 100م 2نوم 1حمام مدفوع واوفر 15000

    Dream Homes Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسيليا 100م 2نوم 1حمام مدفوع واوفر 15000

    Dream Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار الحي الدبلوماسي فى العاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز وبقسط شهري 21الف فقط في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فى فيلاج دو لاكابيتال بالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • اتيكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اتيكا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان ستوديو بسعر الطرح الاول مع PALM HILLS

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمة بمقدم1,5%

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 66م فىVillage de la Capitale بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مع بالم هيلز فى العاصمة بااقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٩٣٬١٢٨ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • اويا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٣٣٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Edge Holding
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اويا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة بأقل سعر فى جاردن سيتي بمقدم1%فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمقدم 65.000 فقط بأميز لوكيشن R8 العاصمه

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العاصمه امتلك شقه فيو لاندسكيب في R8

    Remax The Address logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في بارك لين بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 75م متشطبة في العاصمة بمقدم1,2% فقط

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جولدن يارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٩٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جولدن يارد

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75م بأقل سعر فىDEFAF بالعاصمة بااقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1% استلم فورا شقة متشطبة بالعاصمة بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه لوكس في جاردن سيتي وبقسط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • باروك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,باروك

    2 - 3 غرفة