شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 33

1,628 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق في المرحلة الاولي استلام ٢٠٢٦

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن في تاج سيتي - ليك بارك المرحلة

    Smartex logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم ستوديو بحديقة للبيع في هايد بارك

    Horizon Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم في بالم هيلز و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم في بالم هيلز و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • ذا بلاتو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بااقل اوفر موجود شقه 75متر السعر لقطططه ف هايدبارك

    S signature logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه برايم لوكيشن اوبن فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو تشطيبات خاصه للبيع في بورتو نيو كايرو

    Horizon Estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل 70متر فوري في تاچ على فيو مفتوح وبحيره

    ERE logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في كمبوند MALIV بالتجمع +قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع 43 متر بالتقسيط على 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز، دفعة أولى 300 ألف، للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٤٬٨٤٠ جنيه

    ستوديو باطلالة مميزة على البحيرة للبيع مع اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 75م للبيع في تاج ستي بفيو على لاند سكيب

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • ميفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٢٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي محور رئيسي محور الجامعه الامريكيه

    Feeds logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز مع روف بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان فى ميقات بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في تاج سيتي ارضي استلام فوري

    Trends Real Estate Egypt logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بدون مقدم وبأقل سعر بالتجمع بااقساط15ستة

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • سنشري سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سنشري سيتي

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بالجولدن سكوير بالتجمع وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 75م متشطبه للاستثمار بالتجمع وبقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٧ جنيه

    مقدم5% امتلك وحدتك71م بكمبوند جوار التجمع السادس

    Vida Solutions logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٢٬٢٢٠ جنيه

    ‎ستوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي ليك بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 81م فوري في وان قطاميه بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • ذا هوفت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا هوفت

    2 غرفة