شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 35

1,628 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري ف تاج سيتي بالسعرالقديم

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً بقلب التجمع الخامس بأرقى المواقع

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بموقع مميز مع حديقة خاصة بحري

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م ريسيل فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز جدا مع حديقة .

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • جاردن ريزدنس هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٥٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٢٥٧ جنيه

    ستوديو للبيع في Zed East تشطيب كامل وإطلالة مميزة

    Element Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو ب لوكيشن مميز جدا في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو غرفة واحدة بجاردن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع امام مطار القاهرة بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • اكاسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,أكاسا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على حمام السباحة للبيع في ميفيدا بلو فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة بموقع مميز بسعر أقل من سعر السوق .

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش فندقي موقع مميز علي اللاجون مباشرة

    Remax The Address logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بدون اوفر وبدون عمولة بسعر الشركة.

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدودة شقة 5% مقدم بالتقسيط على 8 سنوات

    Square real estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 6 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده5%مقدم شقة بالتقسيط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م مع الحكير متشطبه بالكامل بتسهيلات حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا - جاهز للسكن بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات غرفه واحده المراسم بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بحري فيو لاند مارك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميست مقدم 5% قسط 10 سنوات تشطيب كامل

    Smart Move logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو علوي للبيع بدون مقدم في تاج سيتي

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • نيست كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٩٦٬١٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    North Africa For Real Estate Investment
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    2 - 4 غرفة