شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 38

1,629 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 72متر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم40%ف قلب اللوتس تقسيمه رائعه بالسعر القديم

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم40%ف قلب اللوتس تقسيمه رائعه بالسعر القديم

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهزة للمعاينة بالتجمع الخامس +مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمساحة 60 متر Rehab city New Cairo

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • قطامية كريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٤٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قطامية كريكس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م امام سوان ليك التجمع عـ طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مفروشة بالكامل في Mivida جاهزة للسكن

    Element Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقلب التجمع بأحدث مشاريع لافيستا وبقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٩٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع صبور بجوار منطقه الياسمين بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٨٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان وأحجز شقة بأقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • أمورادا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,أمورادا القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري و بأقل سعر للمتر في التجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/متشطب

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٥٬٥٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق استوديو متشطب بالكامل

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٩٣٬٥٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن 72 متر متشطب بمقدم واقساط

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • بروميناد القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بروميناد القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٢٩١ جنيه

    استوديو في اوريجامي باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب استلام فور في Tag Cityمرحله ليك بارك

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز القاهرة الجديدة أقل مقدم

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بأقل سعر في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهز للسكن في ريجنتس بارك التجمع

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • كيندا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤١٦٬٢٨٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كندا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في هايد بارك متشطب بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استثماريه بالتجمع دايركت علي لاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في هايد بارك – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف بالم هيلز نيوكايرو قسط ع 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • سيفورا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيفورا هايتس

    3 غرفة