شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 31

1,628 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحلة الخامسة - استوديو بحديقة خاصة للبيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع بأقل سعر بالتجمع تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • كاتليا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٢٨٬٣٤٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كاتليا

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% + تقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام قريب في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام ٢٠٢٦ في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع في ZED East – استثمار مضمون

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد إيست التجمع شقة بمقدم 680 ألف وقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٥٤٢٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين,ذا واتر واي ڤيو

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه بالكامل بالتكيفات بمقدم: 400 الف في زيد

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه بالكامل بالتكيفات بمقدم: 400 الف في زيد

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه بالكامل بالتكيفات بمقدم: 400 الف في زيد

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه بالكامل بالتكيفات بمقدم: 400 الف في زيد

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيغ بافضل سعر في الماركت وافضل فيو

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • الجازي ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,محور محمد نجيب,الجازي ماريوت ريزيدانس

    3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 67م بنوشن – جولدن سكوير

    Good Deals logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 80 م,1 غرفه في ماونتن فيو هايد بارك

    Strive Reality logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم + 12س تقسيط سنوديو للبيع في التجمع الاول

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٣٦٬٣١٦ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع | ZED East – القاهرة الجديدة

    Element Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة تشطيب كامل - سيتى جيت اقساط حتى 7 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر مميز في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - افضل سعر

    Citizen Home logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

    1 - 3 غرفة