شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

829 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 5% وتقسيط حتى 8 سنوات فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩١٬٦٧٩ جنيه

    شقه متشطبه استلام سنه في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في كليو استلام 2027 فيو مميز متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة جولف أستلم شقتك بأقل مقدم وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٩٬٦٢٥ جنيه

    للبيع استوديو 62م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬١٠١ جنيه

    للبيع استوديو 55م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧١٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٨٧٥ جنيه

    للبيع استوديو 64م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل يطل مباشرة على البحيرات كليو

    why solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم هيلز علي شارع التسعين الرئيسي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي – استوديو للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في اي سيتي فيو مباشر علي ClubHouse

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب لقطه للبيع مقدم و اقساط

    Rakar Investments logo image

3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو بأقساط

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستدويو في تاج موقع مميز بفيو على اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه ستودويو في بالم هيلز نيو كايرو, 70متر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي إطلالة بانورامية بأقل مقدم ,بالم هيلز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل للبيع في فيفث سكوير

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في تاج ستي استديو ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٤٬٤٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن ,متشطبة بالكامل , بحري بسعر وموقع مميز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالفرش و الاجهزة في البنفسج

    البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 58م بفيو مميز جداا لفترة محدوده

    Bright logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة