شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

829 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للأستثمار - تشطيب - 10 سنوات تقسيط - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 280 الف وأقساط على 7 سنوات فى سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بالم هيلز باقل مقدم 270 الف

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب الترا سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري متشطب للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري بافضل فيو للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٨٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم2,278,600 شقه [كورنر] اطلاله مباشر عMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بطراز فندقي في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للسكن او الاستثمار في التجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب استوديو60م بجاردن تشطيبات اول سكن

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت واقساط ل 10س.

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيــــع تشطيبات تحفه اول سكن

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند بويتك فيلدج

    Eastmark logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • جراوندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    one of one Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بأقل سعر فى السوق

    Makanak Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالرحاب تشطيب خاص بموقع متميز

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في الرحاب 2 اول سكن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 64م فيو حمام سباحة للبيع- كمبوند قطامية جيت

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالتجمع الخامس بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬١٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل استلام فوري في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة