شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

829 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٥م للبيع في النخيل | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة متشطبه

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بحديقه بسعر لن يتكرر-بالم هيلز باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بجاردن بتقسيط 14 سنه و استلام خلال سنتين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم300الف شقة متشطبة بالكامل بالتجمع وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز ف بالم هيلز باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه 70 متر مقدم 300 الف علي 10 سنين اقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام خلال سنتين بأفضل سداد على 14 سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع -موقع مميز بسعر اول مرحله من ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - بالم هيلز

    متصدر

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديدة -كليو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مميز شقة + جادرن 45م في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري بمقدم 1,3مليون بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو متشطب سوبر لوكس استلام فوري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450الف وامتلك ستوديو متشطب بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة بموقع مميز بسعر أقل من سعر السوق .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز جدا مع حديقة .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استوديو ف سيتي جيت بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع نصف تشطيب في هايد بارك مع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة للبيع فى سيتي جيت ديارالقطريه التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 245 ألف شقة في موقع مميز للبيع في ذاكريست

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة