شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 11

829 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه ٧٠م ب ٣٠٠ الف فقط واقساط متساويه علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بحديقة 39 متر فيو مميز تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة بأقل سعر في نيست التجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة وجولف فيو للبيع في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 58م للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Horizon Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن تشطيب خاص بالمطبخ بجوار بوابة 17

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم (590 الف) شقه للبيع فى هايد بارك التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز نيو كايرو -التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط10 سنين

    Apart Real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بأقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه للبيع في بالم هيلز بمقدم3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم300الف واقساط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه ٧٠م ب ٣٠٠ الف فقط واقساط متساويه علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص شقة70م الترا سوبر لوكس فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بحري -بالم يلز نيو كايرو بفيو مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية سعودية قوية ستوديو متشطب بالتكييفات

    Crafters Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالتكييفات امام حسن علام بحري

    Crafters Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت VIP اوبن فيو ع المطار الدولي بخصم 50% قسط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية كاملة التشطيب على 10 سنوات في city

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50%خصم للكاش شقة بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز في Lake Park بإطلالة على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة