شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

829 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك استوديو متشطب في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٣٠٩ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي أوريجامي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن بإطلالةعلي حدائق في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإسكان الشباب – فيو جاردن مميز امام البنفسج 6

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    اسكان الشباب الجنوبي, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • النرجس الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,النرجس الجديدة

    3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم هيلز التجمع Palm Hills

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام فوري لاندسكيب فيو مع التقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره : شقه لوكشن مميز في هايد بارك التجمع !!

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • الاندلس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٨٧٬٥٢٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة واسعة وموقع مميز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن خاص جاهز للاستلام في تاچ سيتي

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • لازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٩٩٬١٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر ستوديو للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450الف وامتلك ستوديو متشطب بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبرايم لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى ذا مورنينجز بموقع مميز

    Platinum Properties logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز كليو متشطب بالكامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تاج سيتي ليك بارك بجاردن خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استديو للبيع استلام فوري في تاچ سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 300الف شقة فندقية متشطبة بالفرش و التكيفات

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5A بالم هيلز نيو كايرو – مرحلة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة