شقق 130 متر للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 6

275 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالفرش والاجهزة جانب ريكسوس قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م العلمين الجديدة - الحي اللاتينى

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤٦٬٣٥٧ جنيه

    أقل من سعر السوق استوديو تشطيب كامل تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو أبراج بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل دفعة مقدمة 90م متشطبة بالتكييفات تطل ع البحر

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 100م متشطبة بالتكييفات فيو البحيرة

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بالسعر القديم

    Roots Development logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق امتلك وحده في دور فوق ال 30-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 80الف للمتر وحده فرصه في دور اعلي30-بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ابراج العالمين نورث ايدج

    متصدر

    ICONIC logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيوبانوراما تشطيب فندقي للبيع ف ابراج العلمين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117م العلمين - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الحي اللاتيني استلم فوري شقتك متشطبة..

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري فوري ومتشطب بالعلمين بالتقسيط

    متصدر

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف استلم الان شقة بحري متشطبة فيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خياليه استلام فوري 205م 2د للبحر تشطيب خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (نورث ايدج - العلمين) 115 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    161م متشطبه استلام فوري امكانيه التقسيط حتي 12ســ

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    161م متشطبه استلام فوري امكانيه التقسيط حتي 12ســ

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الحي اللاتيني استلم فوري شقتك متشطبة..

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر في العلمين قسط في مدن لاجونز

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خياليه استلام فوري 205م 2د للبحر تشطيب خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فNorth Edge وحده بسعر مميز واطلاله بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه مقدم 1.2مليون-توتال 12مليون

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع