شقق 130 متر للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 2

275 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل لببيع فى الحي اللاتيني ( سيتي ايدج)

    متصدر

    JMG logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين تشطيب كامل بأقساط علي 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر مفتوح وحده ب90الف للمتر ف ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف North Edge امتلك وحده بمقدم قليل-دور عالي وجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90الف للمتر امتلك وحده ف الابراج الايقونيه TheGate

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 87م مدينة العلمين الجديدة -الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفرش فندقي في ابراج العالمين فيو مفتوح

    Rokn Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف نورث إدج بإطلالة بحر ولاجون

    TREX logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 90م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 91م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٢٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 115م بأفضل مكان و أميز سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٦٣٬٥١٦ جنيه

    شقة فاخرة 115م بفيو لاجون وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل 90م بأقل سعر وفيو مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨١١٬٣١٨ جنيه

    شقة ريسيل 90م بفيو مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٨١٬٢٥٠ جنيه

    شقة ريسيل 115م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العلمين فيو بحر ولاجون كورنر

    Vida Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل114م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800.00دايركيت علي بحر العالمين بجوار الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر استلام قريبا جدا في أبراج العالمين

    Do estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 30 وحده ب 80الف للمتر بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتينى - العلمين) 117 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع