شقق 130 متر للبيع في الحي اللاتيني

92 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الحي اللاتينى بحري فيو لاجون latin city

    Alex Realestate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون متشطب للبيع بمقدم370 الف و اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89 م , الحي اللاتينى العلمين الجديدة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل لببيع فى الحي اللاتيني ( سيتي ايدج)

    متصدر

    JMG logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 87م مدينة العلمين الجديدة -الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتينى - العلمين) 117 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٣٬٥٦٨ جنيه

    شقة للبيع 96 م - الحي اللاتيني العالمين الجديدة

    Coldwell Banker Platinum logo image

1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 117 م -الحي اللاتيني - استلام 2026.

    Coldwell Banker Platinum logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 680الف و استلم شقة جاهزة للسكن بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م العلمين - الحي اللاتيني (صف أول لاجون)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٩٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 88م فى الحى اللاتينى أقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٧٩٬٨٩٥ جنيه

    شقة 121م صف اول لاجون واستلام فوري بالحى اللاتينى

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٩٧٢ جنيه

    امتلك شقه 90م بأقل سعر بالحي اللاتيني في العلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٦٤٢ جنيه

    ستوديو 71م بسعر لقطة وأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٧٬٣٨١ جنيه

    شقة 93م صف اول على اللاجون في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 122م بمكان مميز بالحي اللاتيني بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٣٢٨ جنيه

    شقة فاخرة90م بأقل سعر في الحي اللاتيني بفيو لاجون

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٧٣٬٠٦٢ جنيه

    شقة 95م بأقل سعر وقريب من اللاجون بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٢٥٦ جنيه

    امتلك شقه مميزة71م باقل سعر في الحي اللاتيني لقطه

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٩٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٧٩٬٢٥٥ جنيه

    شقه 96م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع