شقق 130 متر للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 7

275 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - Q BAY

    Next Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان في ابراج العالمين بالتكيفات و التشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ب ڤيلار العلمين بمقدم 352 الف

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن الفوري مقدم 600الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٤٨٧ جنيه

    امتلك شقة في أبراج العلمين الجديدة بمساحة 90م²

    AQAR One For Realestate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه متشطب بالكامل ريسيل بأقل سعر استلام فوري

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬١٦١ جنيه

    شقه للبيع (الحي اللاتيني - سيتي ايدج) 88 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور اعلي من 35 وحده بسعر 87الف للمتر بفيو بحر

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ف دور فوق ال 30بسعر متر 100 الف باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬١٠٦ جنيه

    ف الابراج الايقونيه The Gate وحده ف دورفوق25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٠٨٦ جنيه

    فرصه ستديو بفيو بحر ف دور عالي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٣٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بڤيلار العلمين بمقدم 352 الف علي ٩ سنوات

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٤٨٧ جنيه

    شقة بمتشطبة سعر مميز للبيع في ابراج العلمين

    Property  Hills. logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى ابراج العلمين -باقل من سعره

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وفيو ع البحر لاول مره بأبراج

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 90م العلمين الجديدة الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90الف للمتر امتلك وحده ف الابراج الايقونيه TheGate

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم300.000بالقرب من الابراج بقلب العالمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح علي البحر بسعر مميز في العلمين

    Property  Hills. logo image

1

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بفيو مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مارينا – مقدم 10% وتقسيط 9 سنوات – VILLAR

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م العلمين الجديدة - الحي اللاتينى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بفيو علي البحر في دور الي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - العلمين) 117 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬٢١٣ جنيه/متر مربع