شقق 130 متر للبيع في ذا جيت تاورز

60 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في ذا جيت ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٩٤٬٣١٨ جنيه

    فيو علي البحر واللاجون وحده بسعر 105الف للمتر-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أبراج العلمين، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق 25 وحده بفيو اللاجون وريكسوس والمارينا

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده غرفتين ب 100 للمتر وفيو علي البحر واللاجون

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقة بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90الف للمتر امتلك وحده ف الابراج الايقونيه TheGate

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر استلام قريبا جدا في أبراج العالمين

    Do estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 100م في ذا جيت فيو بحري وبسعر مميزة

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م دور مرتفع على اللاجون مباشرة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠١٬٢٦١ جنيه

    شقة لقطة 84م فيو بحري وبسعر مميزة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 120م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٧١٬٨٧٥ جنيه

    ستوديو فاخر 71م بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81م مميزة فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م لقطة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 70م فاخرة بمكان مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 100م لقطة بمكان مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م لقطة بأفضل مكان وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٩٥٣ جنيه

    شقة 71م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م فاخرة بالفرش في ذا جيت فيو بحري وبأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع