شقق 60 متر للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 5

153 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 50% شقة في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روزيل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٤٬٦٤٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khaled Sabry Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مدينة الرسيل

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠١٧ جنيه

    شقة للبيع في سراي بمقدم 5 % وبالتقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • الاير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا سيتي اوف اوديسا,أليري

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اليفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٣١٬٢١٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كابيتال جاردنز بالم هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٣٩٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,كابيتال جاردنز - بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لمحبي الاستثمار بالمستقبل+تقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بجوار مدينتي بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سراي بمقدم 200 الف - فيو Garden وقسط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٣٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    1 - 4 غرفة