شقق 60 متر للبيع في مدينة المستقبل

153 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي S2 بإطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم , بخصم 54 % للكاش او مقدم 200 الف تعاقد

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بدبل فيو بمقدم 200Kقسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى للشقق الفندقية 200 ألف فقط

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع استثمار سمو القابضة السعودية

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو في مصر مع شركة قوية وبتقسيط 12سنة

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم 200الف و قسط ل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,7م امتلك استديو بحري و بفيو على جاردن

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٨٬٧٦٢ جنيه

    استوديو للبيع في سراي المستقبل سيتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو باجمالي سعر2,2 مليون شامل كل شيء في سراي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٣٬٧٥٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة استوديو بسعر مغري سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري و فيو مميز استوديو فاخر سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي فرصة استثمارية حاليا ستوديو متشطب بالتكييفات

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متسطب بالكامل بالتكييفات في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط استلام قريب متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو في سراي بفيو مفتوح

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة