شقق 60 متر للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 7

153 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تبدأ بمقدم بسيط 180,000 جنيه فى Sarai

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم50% ف كمبوند سراى القاهرة الجديدة

    Closer logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي مرحلة كرونز

    Home Destination logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ريدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٥٩٦٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا ريدج

    3 - 5 غرفة

  • هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,هاب تاون

    1 - 4 غرفة