شقق 180 متر للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 5

3,742 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م باقل سعر في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٨٬٧٠٣ جنيه

    للبيع ستوديو في سراي إيس ريزيدنس بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز على Hub متشطبة على السكن فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٩٦٬٥٣٩ جنيه

    دوبلكس للبيع امام مدينتى استلام فورى فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الخامس نصف تشطيب مقدم واقساط 8 سنوات

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • الاير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا سيتي اوف اوديسا,أليري

    4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هاب تاون استلام فوري بافضل سعر

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م دور رابع فوري بحري فيو لاجون بالمستقبل

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة شامله رسوم الصيانه و النادي للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 8 سنين - عرض لفترة محدودة - شقة 3 غرف

    Apart Real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين في لوكيشن مميز - مدينة مستقبل

    Apart Real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اليفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٦٧٬٥٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك -3 غرف -بفيو مميز-بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحري بأرخص سعر وافضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في سراي بسعر مميز

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر داخل Palm Hills

    Homevise Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٣٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٢٦ جنيه

    شقه للبيع تكمله اقساط م المالك ف اليفا ماونتن فيو

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر مع القمزي بالمستقبل بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه بحري غرفتين بالمستقبل سيتي بافضل سعر

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل سعر بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • روزيل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٤٬٦٤٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khaled Sabry Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مدينة الرسيل

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٤٬٥١٢ جنيه

    شقة للبيع من سوديك متشطبه بالتكييفات قسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات للبيع من سوديك قسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا ميرادا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٩٬٣٣٨ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    2 - 3 غرفة