شقق 180 متر للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 6

3,742 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى متسلمه ومتشطبه على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 510الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين موقع متميز كومباوند سراي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,هاب تاون

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز – مقدم منخفض

    Next Door Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة163م بيتا جرينز مستقبل سيتى سور بسور مع مدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين موقع متميز كومباوند سراي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب فى موقع مميز فى نيوم المستقبل سيتى

    TREX logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • تالدا مدينة المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨٤٬٧٨٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,تالدا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في إيلان سراي بمقدم 1,2مليون واقساط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في L’Avenir بفيو لاندسكيب مفتوح

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بإطلالة لاجون للبيع في سراي S2

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • رير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٨٢٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,رير

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على المسبح في سراي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م فيومميز للبيع فوري ف هاب تاون المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة ع اللاجون للبيع فوري ف هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين بحري لوكيشن مميز ف هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزة للسكن بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • مونتي نابوليوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٦٧٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونتي نابوليوني

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب 3غرف فيو مميز ف هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيومفتوح للبيع ف هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري Sarai بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 770الف فقط امتلك شقه غرفتين في سراي بالتقسيط

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع امام مدينتي جاهزة للسكن في سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    2 - 4 غرفة